Bez kategorii , Informacje 16 listopada 2022

Zmiana struktury właścicielskiej BLIRT S.A.

Uprzejmie informujemy o zmianie struktury właścicielskiej BLIRT S.A. z siedzibą w Gdańsku (“Spółka”) polegającej na zakupie 100% akcji Spółki przez QIAGEN N.V. z siedzibą w Venlo, Holandia.

QIAGEN N.V. to spółka holdingowa z siedzibą w Holandii, która jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań „Sample to Insight” umożliwiającymi klientom uzyskanie cennych informacji molekularnych. Technologie próbkowania QIAGEN umożliwiają izolację i przetwarzanie DNA, RNA i białek z krwi, tkanek i innych materiałów. QIAGEN dostarcza rozwiązania dla ponad 500 tys. klientów na całym świecie w zakresie m.in. diagnostyki molekularnej, badań stosowanych (przede wszystkim medycyny sądowej), farmacji (firmy farmaceutyczne i biotechnologiczne) oraz badań w dziedzinie nauk przyrodniczych . Na dzień 31 grudnia 2021 r. QIAGEN zatrudniał ponad 6 200 osób w ponad 35 lokalizacjach na całym świecie.

 

Ze względu na przynależność do globalnej grupy kapitałowej Spółka nie będzie kontynuował działalności dystrybucyjnej na terenie Polski.

 

Zamówienia i ich realizacja będzie możliwa dla zamówień złożonych przed 31.12.2022r.

Złożenie zamówień na stronie internetowej www.dnagdansk.com nie będzie możliwe od 01.01.2023r.

 

W celu zapewnienia ciągłości działalności, zachęcamy do uzupełnienia zapasów magazynowych.

W przypadku pytań o dostępność produktów i możliwość zamówienia zapraszamy do kontaktu bezpośredniego:

 

Biuro Obsługi Klienta:

Maciej Ołubiec

Maciej.olubiec@qiagen.com

 

Kierownik Sprzedaży:

Paweł Tyliński

Pawel.tylinski@qiagen.com