Regulamin sklepu internetowego - Obwiązujący do 24.06.2021

Regulamin sklepu internetowego

Obwiązujący do 24.06.2021

 1. Sklep internetowy działający pod adresem www.dnagdansk.com prowadzony jest przez firmę BLIRT S.A. (Dział DNA-Gdańsk), z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy-Lipy 3/1.38, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numer 0000365053, NIP 583-300-93-29, REGON 220527895.

 

 1. Aby złożyć zamówienie w sklepie internetowym na stronie www.dnagdansk.com konieczna jest rejestracja poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza danych Klienta. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją przez Klienta regulaminu sprzedaży.

 

 1. Zaraz po złożeniu zamówienia Klient dostaje e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu. Zamówienie, które nie zostało przez nas potwierdzone – nie dotarło do nas, najprawdopodobniej z przyczyn technicznych. Prosimy wówczas o kontakt.

 

 1. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia). Informacje o produktach dostępnych w sklepie internetowym nie mogą stanowić podstawy do roszczeń wobec firmy.

 

 1. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT płatna przelewem w ciągu 14 dni od daty zakupu (na prośbę kupującego wydłużamy termin płatności max do 30 dni).

 

 1. Ceny podawane są w PLN lub EUR i nie zawierają podatku VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia i akceptacji potwierdzenia zamówienia przez Pracownika sklepu! Oferta sklepu internetowego nie stanowi oferty zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego, a Cena 0 zł nie stanowi w rozumieniu ceny wiążącej, należy ją rozumieć jako błąd systemowy lub niedopatrzenie, za które z góry przepraszamy. Dokładamy wszelkich starań do prawidłowego funkcjonowania witryny sklepu. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu, przeprowadzania lub odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź do wprowadzania w nich zmian.

 

 1. Zakupiony towar wysyłany jest firmą kurierską DHL, dostarczany jest w ciągu 24 godzin od daty nadania przesyłki. Koszty transportu wynosi 19,00 zł +23% VAT. Jest on stały nie zależny od ilości zamawianego towaru. Niektóre towary wymagają transportu w suchym lodzie. Koszt transportu w suchym lodzie wynosi 34,00 zł +23% VAT (suchy lód, opakowanie termiczne, kurier DHL).

 

 1. Składając zamówienie w sklepie www.dnagdansk.com automatycznie wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie korespondencji e-mailowej związanej z realizacją zamówienia (prośba o potwierdzenie, informacja o wpłacie, informacja o wysyłce, prośba o recenzję zakupionych produktów). Korespondencja ta jest wysyłana automatycznie przez oprogramowanie sklepu na podany w zamówieniu adres e-mail. Korespondencja ta jest niezbędną do realizacji zamówienia w naszym sklepie. Dodatkowo, zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z Państwem drogą e-mailową lub telefonicznie w przypadku wystąpienia problemów lub niejasności przy realizacji zamówienia.

 

 1. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych dane Klienta zostaną wprowadzone do bazy wyłącznie do celu realizacji zamówienia w firmie BLIRT S.A. i nie będą udostępniane osobom trzecim. Klient ma prawo wglądu i poprawiania swoich danych, może również zażądać zaprzestania ich przetwarzania.

 

 1. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne dostępnych w naszej ofercie artykułów były zgodne z rzeczywistością. Nie odpowiadamy jednak za zmianę parametrów i właściwości towaru przez producenta. Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów. Błędnie wskazana na skutek błędów czy opóźnień w aktualizacji cena towaru nie może stanowić podstawy do wysuwania roszczeń wobec sprzedawcy.

 

 1. Zamieszczony w serwisie cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Cennik nie jest ofertą w rozumieniu art.66 Kodeksu Cywilnego.

 

 1. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt z naszym biurem.