BIO-HELIX Co., LTD

Firma Bio-Helix od prawie 15 lat specjalizuje się w produkcji odczynników do biologii molekularnej, skupiając się przede wszystkim na dostarczaniu wysokiej jakości markerów białkowych, markerów DNA czy odczynników do blottingu. Misją firmy jest dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz opracowywanie nowatorskich technologii, które pomogą naukowcom w badaniach naukowych.

COOMASSIE nano ╴The Next Generation Protein Staining Solution Zobacz produkty
Microgen Bioproducts Ltd.

Microgen Bioproducts działa na rynku światowym od ponad 25 lat, dostarczając szybkie testy do diagnostyki i identyfikacji mikroorganizmów chorobotwórczych. Asortyment produktów obejmuje wysokiej jakości testy diagnostyczne z zakresu mikrobiologii, serologii, hematologii, bakteriologii i wirusologii. Część grupy Novacyt.

Clinical Diagnostic Certyfikat ISO 13485 Certyfikat ISO 9001 Zobacz produkty
BIOLINE Ltd.

Firma Bioline Ltd. od prawie 30 lat specjalizuje się w produkcji specjalistycznych odczynników do biologii molekularnej, w tym najwyższej klasy mixów do real-time PCR (seria SensiFast), polimeraz, odczynników do analizy RNA i przygotowywania bibliotek do NGS. W 2018 r. firma Bioline stała się częścią Meridian Life Science, wiodącego producenta przeciwciał, antygenów wirusowych oraz białek rekombinowanych, z ponad 40-letnim doświadczeniem.

BIOLINE: Vision & Values Wirtualny katalog produktów Bioline 2020 Zobacz produkty
MINERVA Biolabs

Minerva Biolabs GmbH jest wiodącą firmą biotechnologiczną w sprzedaży zestawów do wykrywania, eleminacji i prewencji zakażeń mikrobiologicznych - kontroli zanieczyszczeń mykoplazmą, bakteriami i wirusami w hodowlach komórkowych i biofarmaceutykach. Ponadto Minerva oferuje zestawy do wykrywania bakterii w wodzie (m.in. Legionella) zgodne z wymogami AFNOR oraz zestawy do wykrywania zafałszowań w żywności.

Wykrywanie Mycoplsama w kulturach komórkowych Zobacz produkty
PrimerDesign

Bardzo bogata oferta zestawów diagnostycznych qPCR do detekcji patogenów człowieka, zwierząt i roślin, do genotypowania SNP, wykrywania GMO, analizy żywności wody, wykrywania pochodzenia mięsa itd. - linia produktów genesig. Firma oferuje możliwość opracowania dowolnego układu qPCR lub zestawu diagnostycznego qPCR.

Zobacz produkty
gerbion
Gerbion

Producent zestawów do diagnostyki in vitro do wykrywania czynników zakaźnych w próbkach ludzkich, weterynaryjnych i środowiskowych, zestawów do ekstrakcji kwasów nukleinowych do zastosowań ręcznych i automatycznych oraz zestawów do PCR i RT-PCR.

Zobacz produkty
CleanNA

Holenderska firma CleanNA (dawniej MagBio) skupia się na produkcji i komercjalizacji zestawów do izolacji i oczyszczania kwasów nukleinowych z wykorzystaniem kulek magnetycznych oraz produktów do konstrukcji bibliotek genowych.

Zobacz produkty
4titude Ltd.

Angielska firma 4titude oferuje szeroką gamę najwyższej jakości plastików laboratoryjnych (w szczególności do PCR) oraz uszczelnień (folie samoprzylepne i termozgrzewalne). Zastosowanie 2-komponentowej technologii FrameStar® (polipropylenowe dołki w sztywnej poliwęglanowej ramce) powoduje zmniejszenie rozszerzalności cieplnej płytki, polepszając spójność uszczelnienia, co pozwala zdecydowanie zmniejszyć parowanie, szczególnie z zewnętrznych.

Prezentacja firmy 4titude Tabela kompatybilności płytek Katalog 4titude 2021 Zobacz produkty
pluriSelect

pluriSelect, światowy dostawca produktów zoptymalizowanych do separacji komórek i białek do badań w dziedzinie immunologii, nauk podstawowych i diagnostyki.

Zobacz produkty
ANHUI DEEPBLUE MEDICAL TECHNOLOGY CO.

Firma Anhui DeepBlue Medical Technology Co. powstała w 2010 r. i specjalizuje się w produkcji szybkich testów diagnostycznych i surowców biologicznych. W ofercie znajdziemy m.in. testy do detekcji chorób zakaźnych, infekcji bakteryjnych czy markerów nowotworowych.

Zobacz produkty